Технології

Valve працює над ігровим пристроєм, що зчитує сигнали мозку

Нейрокомп'ютерний інтерфейс

Гейб Ньюелл дав інтерв’ю новозеландському каналу 1 News, де розповів про розробників Valve, пов’язаних з нейрокомп’ютерним інтерфейсом. Компанія планує використовувати технологію в своїх майбутніх проектах-зрозуміло, ігрових.

Майк Амбіндер, головний експериментальний психолог Valve, грає у відеогру з шоломом OpenBCI.

«Ми працюємо над проектом з відкритим вихідним кодом, який дозволить отримати технологію, що зчитує мозкові сигнали у високій роздільній здатності. Розробники відеоігор обов’язково будуть використовувати одну з таких модифікованих VR-гарнітур в майбутньому, тому що вона надає дуже багато корисних даних», — розповів Гейб Ньюелл, глава Valve.

Читайте також:  Google ускладнить кустарний ремонт Pixel 6 Pro

Тобто, розробники зможуть використовувати дані про мозкову активність для поліпшення ігрового досвіду. Якщо геймер, наприклад, занудьгує-можна підвищити складність. Ньюелл вважає, що пристрої з таким інтерфейсом можуть надати куди більш цікавий досвід, ніж, як він сам висловився, «м’ясна периферія».

“Візуальний досвід, який ми зможемо створити, буде куди краще, ніж сама реальність, яка перестане бути метрикою для передачі якості візуальної точності. Реальний світ буде здаватися плоским, безбарвним і розпливчастим в порівнянні з тим, що можна створити в мозку людей”, — уклав Ньюелл.

Коли такі пристрої з’являться на споживчому ринку — поки невідомо. Однак Гейб Ньюелл вважає, що одним з перших додатків для подібних гаджетів буде покращений сон. Тобто, людина сама зможе вибирати, скільки йому потрібно сну – і яка тривалість повинна бути у його швидкої фази.

Читайте також:  Користувачі «потролили» Apple за рекламу в стилі Xiaomi

Джерело: 1 News