Авто

Ferrari 550 Maranello перетворили в штучний універсал

Breadvan Hommage

Нідерландська студія Niels van Roij Design ще на початку 2019 року заявила, що побудує сучасну версію Ferrari 250 GT SWB Breadvan. Реалізація проекту зайняла більше двох років-але результат безумовно варто витраченого часу і зусиль.

Исходником для “хлібного фургона” XXI століття виступив Ferrari 550 Maranello. І вибір донора в Niels van Roij Design пояснили досить просто: 550-я ідейно близька до 250 GT, на базі якого був побудований оригінальний Breadvan.

Читайте також:  Найдешевші електрокари в Україні: моделі від $16 000

Мова, звичайно ж, йде про переднемоторне компонування, двигуні V12 і ручній коробці передач. Але в іншому тут немає дослівного повторення історичної машини, крім однієї деталі-кута нахилу хвоста Камма, без якого спорткар вже не можна було б назвати Breadvan.

Глава Niels van Roij Design Нільс ван Рой називає машину “вправою в естетиці”, тоді як історичний прототип все ж був результатом видатного інжинірингу. Всі кузовні панелі Ferrari 550 Maranello замінені на нові.

Breadvan Hommage

Виняток – лобове скло, яке залишили тільки через можливість в разі чого швидко його поміняти. Алюмінієвий кузов з “прибудовою” виколочений вручну з алюмінію фахівцями ательє Bas van Roomen по попередньо створеної прямо поверх донорської 550 Maranello глиняної моделі.

Читайте також:  МВС вводить нові штрафи для водіїв

Найпомітнішими особливостями Breadvan Hommage стали капот з “ніздрями” і “горбом”, а також розкидані по кузову вентиляційні прорізи.

Breadvan Hommage

Бічні стекла – пластикові. Крісла-ковші в салоні обшиті синьою алькантарою, а центральний тунель — стьобаною шкірою. Всі пластикові перемикачі замінені на алюмінієві. Декоративні вставки на дверях теж виколочені з металу; замість ручок-шнурки.

Двигун тим часом залишився колишній – це “атмосферник” V12 5.5 потужністю 485 кінських сил і 568 Нм крутного моменту. На замовлення для машини виготовили випускний тракт і амортизатори Koni з роздільним регулюванням рівнів стиснення і відбою.

Колеса – 20-дюймові, взуті в шини Vredestein Ultrac Vorti+. Тираж Breadvan Hommage-всього один екземпляр. Автомобіль робився для конкретного замовника з Німеччини, і продовження поки не передбачається.