Авто

Представлений перший літаючий автомобіль для «Формули-1» [ВІДЕО]

Carcopter

Перші персональні літальні апарати вже почали підкорювати небо Гонконгу і готуються до появи в Європі. Футуристичний коптер Carcopter, який створений для високих швидкостей і участі в гонках «Формули-1», показали в рамках виставки CES 2021.

У розробці Carcopter брав участь цілий ряд фахівців. Це і колишній керівник Airbus Майкл Кроллак, який створив дизайн коптера, і колишній льотчик-винищувач Тьєррі де Буасвілье, і члени французького стартапу MACA. Автори незвичайного апарату сподіваються, що він стане першим у світі гоночним автомобілем «Формули-1», здатним розвивати швидкість до 246 км/год.

Читайте також:  Mercedes-Benz збирається випустити дві компактні моделі

Carcopter

В рамках виставки CES 2021 представили прототип розміром трохи менше 2,5 метра.

За словами розробників, фінальна версія Carcopter буде в два рази більше із загальною вагою понад 500 кг. Живлення забезпечать баки з воднем, що подають енергію на шість електричних двигунів загальною потужністю 35 кВт.

Передбачається, що апарат отримає відмінну автономність, але подробиць на цей рахунок поки немає.

Перший серійний зразок Carcopter повинен з’явитися вже в 2021 році. Тоді ж компанія MACA планує вивести його на гоночні траси «Формули-1». Однак поки неясно, в якому статусі буде виступати такий незвичайний вид транспорту.

Читайте також:  Jeep Wrangler V8 виявився ненажерливіше за Lamborghini і McLaren

Також не вказується, на яку висоту він зможе підніматися. Зате повідомляється, що в серійній моделі може з’явитися напівавтономний режим пілотування.

Джерело: UberGizmo