Технології

Android 12 отримає «втрачену» функцію попередника

Android 11

З кожною номерною версією мобільна операційна система Google обзаводиться новими функціями, але не всі з них добираються до релізу. Так сталося і з однією з фішок Android 11, яка покликана задіяти для управління смартфоном його задню кришку, але «застрягла» на етапі бета-тесту. У наступній версії ОС користувачі все ж отримають таку можливість.

За даними інсайдерів, в майбутній версії ОС з’явиться режим активації заданої дії при подвійному постукуванні по задній кришці.

Читайте також:  Слух: не варто очікувати великих змін в найближчих iPhone

Очікується, що в лінійці смартфонів Google Pixel він також замінить функцію Active Edge, яка передбачала стиснення корпусу пристрою для запуску голосового помічника або відключення вхідних дзвінків і повідомлень.

Така можливість дебютувала на Pixel 4, але в наступних моделях серії вона вже не з’явилася.

За даними мережевих інформаторів, нововведення буде представлено в лютому або березні 2021 року в складі попередньої версії Android 12 для розробників.

При цьому інсайдери стверджують, що функція буде доступна на смартфонах різних виробників. Раніше схожу можливість отримали деякі моделі Apple iPhone, що працюють під управлінням iOS 14.