Авто

Американці розповіли про ставлення до ручної коробки передач

Chevrolet

Аналітичне агентство Harris Poll на замовлення Cadillac провело дослідження, метою якого було з’ясувати, скільки відсотків жителів США здатні керувати автомобілем на «механіці». Попутно американці розповіли про ставлення до машин з ручною коробкою передач.

Всупереч стереотипам, 66 відсотків опитаних американців стверджують, що вміють водити машину з трьома педалями. Більш того, 55 відсотків жителів США кажуть, що володіли автомобілем з ручною коробкою передач. На даний момент “дуже зацікавлені” у водінні на “механіці” тільки 30 відсотків респондентів, а кожен сьомий американець заявив, що ні за що не буде їздити на “ручці”.

Читайте також:  Toyota показала нову гоночну машину класу GT3

Фахівці Harris Poll опитали онлайн понад чотири тисячі дорослих американців, причому автори дослідження постаралися дізнатися думки респондентів різної статі, віку і соціального статусу.

Близько 60 відсотків опитаних в цілому прихильно ставляться до механічних трансмісій і не виключають покупку або довгострокову оренду такого автомобіля. Це має бути гарною новиною для Cadillac, адже опитування замовили, щоб довести керівництву обґрунтованість розробки нових спортивних седанів CT4-V і CT5-V Blackwing з 6-швидкісною «механікою». Ще одна позитивна тенденція-інтерес до “механіки” серед молоді у віці від 18 до 34 років.

Результати дослідження показують, що в Північній Америці не забули про автомобілі з ручною коробкою передач, проте купувати машини з трьома педалями вирішуються небагато.

Читайте також:  "Клас автомобілів, якого сьогодні не існує": Хенрік Фіскер анонсував новий електричний суперкар

Частка нових легковиків з механічними трансмісіями в загальному обсязі продажів в США ледь перевищує один відсоток, і цей показник продовжує знижуватися.

Джерело: Harris Poll