Авто

Переважна більшість власників електрокарів не повернуться до бензинових авто

Porsche Taycan

З кожним роком електричних автомобілів виробляється все більше. Багато компаній навіть повністю відмовляються від класичних моделей з двигунами внутрішнього згоряння.

За даними аналітиків JD Power, переважна більшість водіїв, які вже володіють електрокарами, ніколи не повернуться до бензинових машин.

Найбільші автовиробники переходять на випуск електричних версій бензинових транспортних засобів. Це означає, що все більше водіїв вперше купують електромобіль. Згідно зі звітом компанії JD Power, більше 82% таких автолюбителів не планують повертатися на бензинові машини і збираються знову віддати перевагу електрокару при виборі наступного авто.

Читайте також:  У світі з'явився новий автомобільний гігант Stellantis

Аналітики вважають, що для людини вкрай важливий показник загальної задоволеності. Наприклад, якщо автовласник виявиться розчарований в тій чи іншій технології, він з високою ймовірністю зверне увагу на щось інше.

З’ясувалося, що багато водіїв заявили про важливість електромобілів для екології, високої автономності і доступності зарядних станцій. У той час як задоволення від водіння, якість самого транспортного засобу і економія коштів не входять в список пріоритетів.

Якщо зупинятися на конкретних моделях, то Tesla Model S посіла перше місце з точки зору задоволеності користувачів в сегменті електромобілів преміум-класу, тоді як Kia Niro EV отримала перше місце серед всіх інших електрокарів.

Читайте також:  В Україні планують повернути техогляд авто з 2022 року

Джерело: Electrek