Технології

У Кореї розробили робота-аватара для рятувальників і пожежників

Робот-аватар

Роботизовані пристрої виявляються дуже корисними в надзвичайних ситуаціях. Південнокорейські інженери продемонстрували механізм у вигляді величезного аватара з гігантськими руками-клешнями, здатного переміщати важкі вантажі і розбирати завали, покладаючись на рухи оператора всередині.

Робот-аватар

Час від часу трапляються землетруси та інші катастрофи, які вимагають втручання спеціальної техніки. Потрібно піднімати важкі вантажі, переносити камені і пробиватися крізь бетонні завали.

Фахівці з Південної Кореї створили спеціального пілотованого робота, призначеного для пожежних та інших служб екстреної допомоги.

Читайте також:  Електрокар Tesla засік на кладовищі привид [ВІДЕО]

Робот-аватар

Пристрій складається з захвату і машини довжиною 6 метрів і здатний працювати як дві людські руки, розміщені на чотирьох спеціалізованих платформах. Усередині механізму знаходиться людина, керуючий роботом за допомогою особливого контролера. Розробники заявляють, що навіть новачок може без зусиль навчитися виконувати складні дії.

Робот-аватар

Ліва рука робота призначена для захоплення і перенесення предметів, а права здатна розрізати і ламати уламки. Пристрій легко піднімає вантажі вагою до 200 кг і пробивається через залізні прути товщиною 22 мм.

Джерело: koreabizwire.com