Економіка

Укрзалізниця має намір боротися з розкраданням вантажів

Укрзалізниця

У компанії планують створити власний центр моніторингу та аналізу всіх фактів розкрадань на залізниці.

Укрзалізниця планує посилити заходи щодо запобігання розкраданню вантажів, які перевозять на поїздах, і охороняти склади за допомогою квадрокоптера. Про це, йдеться в заяві компанії на офіційному сайті.

За словами директора офісу з безпеки АТ “Укрзалізниця” Михайла Ясельського, розглядається можливість використання “сучасних технічних засобів з метою боротьби з крадіжками”. Він уточнив, що мова йде про безпілотники і відеокамери.

Читайте також:  Бізнесу вдвічі збільшили максимальний пакет держдопомоги

Також, за його словами, на Укрзалізниці з’явиться власний центр моніторингу та аналізу всіх фактів розкрадань.

“Укрзалізниця планує комплекс невідкладних заходів щодо запобігання розкраданням вантажів і очікує від українського бізнесу – вантажовласників, які користуються послугами залізниці, – оперативної інформації про факти крадіжок і пропозиції щодо їхнього викорінення”, – розповіли в прес-службі Укрзалізниці.

Ясельський заявив про бажання Укрзалізниці тісніше співпрацювати з правоохоронцями в цьому питанні для оперативного реагування на факти розкрадань залізничних вантажів.

“Учасники ринку вантажоперевезень також запропонували обмін інформацією про динамічне зважування поїздів у русі, що дозволить оперативно виявляти найбільш проблемні точки на маршрутах їхнього руху”, – йдеться в заяві.