Технології

Лінійка Samsung Galaxy Note буде закрита

samsung galaxy note

Південнокорейська компанія Samsung планує остаточно закрити флагманську лінійку смартфонів Samsung Galaxy Note.

Авторитетний інсайдер Ice Universe, який спеціалізується на витоках інформації про продукти Samsung, заявив, що Samsung все-таки відмовилася від лінійки Samsung Galaxy Note і більше не випустить жодного смартфона під цим брендом.

Раніше ми вже писали про це, коли з’явилися перші чутки про те, що Samsung хоче відмовитися від Galaxy Note, проте потім в мережі почала з’являтися інформація про те, що компанія готує нові Samsung Galaxy Note 21.

Читайте також:  ADATA розповіла про оперативну пам'ять стандарту DDR5

Варто відзначити, що Ice Universe часто публікує правдиву інформацію, яка надалі підтверджується. Однак варто відзначити, що це не офіційна заява Samsung, тому до цієї інформації варто ставитися з часткою скепсису.

Вже кілька років поспіль смартфони лінійки Samsung Galaxy Note копіюють девайси флагманської лінійки Galaxy S. відмінності між пристроями полягають тільки в дизайні і в тому, що апарати Galaxy Note мають в комплекті стилус S Pen.

Минулого тижня Samsung представила топовий Galaxy S21 Ultra, який отримав підтримку стилуса S Pen. Це може натякати на те, що компанія дійсно хоче відмовитися від лінійки Galaxy Note, а її фішки перенести в Galaxy S.