Технології

Microsoft Edge отримав нові функції і можливості кастомізації

Microsoft Edge

Компанія Microsoft випустила велике оновлення для фірмового браузера Edge на основі Chromium. 88-я номерна версія програми обзавелася рядом нововведень, в числі яких — підтримка великої кількості тем оформлення, поліпшена синхронізація історії і вкладок між пристроями, а також генератор надійних паролів і інші функції, покликані поліпшити користувальницький досвід і конфіденційність.

Нова функція “сплячі вкладки” підвищує продуктивність браузера, а модифікований менеджер паролів дозволить згенерувати складну цифро-буквену комбінацію і повідомить користувачів, якщо облікові дані, які вони зберегли за допомогою автозаповнення, були скомпрометовані.

Читайте також:  iOS 14.5: групові відеодзвінки, захист від стеження і інші функції

Microsoft Edge

У Edge 88 також була доопрацьована підтримка синхронізації вкладок і історії, яка спрощує користувачеві перегляд веб-сторінок в Edge на різних ПК під управлінням Windows, комп’ютерах Mac і смартфонах.

Microsoft Edge 88

Ще одним нововведенням в Edge 88 стала функція швидкого пошуку на бічній панелі, що дозволяє знаходити необхідні сайти, не залишаючи поточну сторінку.

Microsoft Edge 88

Крім того, в браузері з’явилася можливість бачити вхідні електронні листи прямо на сторінці нової вкладки, що позбавляє користувача від необхідності заходити в свою поштову скриньку. Також в Edge 88 з’явилася можливість легко видаляти файли cookie сторонніх сайтів, але залишати їх для часто відвідуваних ресурсів. Уникнути появи персоналізованої реклами, заснованої на історії переглядів, допоможе режим InPrivate.

Читайте також:  Розумна піна дозволить роботам відчувати об'єкти без контакту з ними

Microsoft Edge 88

На сторожі конфіденційності користувача також буде стояти новий протокол DNS, що забезпечує виконання пошукових запитів через HTTPS-з’єднання, що захищає від модифікації або перехоплення адреси зловмисниками. Оновлена версія браузера, за запевненням Microsoft, вже почала поширюватися по стабільному каналу і незабаром буде доступна всім користувачам сумісних збірок Windows.

Джерело: windowscentral.com