Авто

Volkswagen показав тізер флагманського електромобіля Trinity

Volkswagen Trinity

Генеральний директор Volkswagen Ральф Брандштеттер розкрив інформацію про новий електромобіль марки, флагман лінійки ID. У документації він поки фігурує під ім’ям Project Trinity (Трійця) і описується як «концепція високоефективного автомобіля з культовим дизайном».

Судячи з усього, Trinity – це частина проекту Artemis, запущеного генеральним директором Audi Маркусом Дуйсманом навесні минулого року. Принаймні у проектів двох брендів схожі завдання.

Як і Audi, Volkswagen планує розробити “високоефективний електромобіль”, використовуючи для цього специфічну платформу — ймовірно, мова йде про еволюціонувала MEB, яка в своєму нинішньому вигляді застосовується для побудови серійних ID.3 і ID.4.

Читайте також:  Названо 10 найбільш економічних автомобілів

Нова архітектура – одна з трьох головних складових проекту (звідси і назва Трійця). Дві інші – це радикально новий підхід до розробки автомобілів (всі виробничі процеси пов’язані спільною мережею), а також система автономного водіння на базі нейромережі.

За замовчуванням електричний флагман Volkswagen буде забезпечувати рівень автономності 2 + (самостійна зміна смуги, стеження за розміткою, активний круїз-контроль), але з перспективою оновлення до Level 4 (практично всі їздові сценарії обробляє автопілот).

Новий електрокар покажуть до кінця 2021 року — ймовірно, в статусі концепту. Як він буде виглядати-поки теж загадка: на єдиному зображенні демонструється прикритий покривалом приплюснутий хетчбек, чимось нагадує Volkswagen Golf.

Читайте також:  Nissan електрифікує всі моделі до 2030 року

Тим часом у планах групи розвивати і основну лінійку “зелених моделей”, де до 2029 року має в цілому бути 75 різних електромобілів.

Джерело: Greg Kable