Технології

Новий Google Chrome позбувся Flash і FTP, але став більш безпечним

Chrome

Розробники браузера Chrome випустили нову версію популярного додатка, що отримав ряд великих змін. Зокрема, дітище Google остаточно позбулося підтримки колись культового протоколу передачі файлів і не менш легендарної мультимедійної платформи, але при цьому став набагато більш захищеним.

У список змін, що торкнулися Google Chrome версії 88, увійшли поліпшена підтримка темного інтерфейсу оформлення, припинення роботи в середовищі macOS X Yosemite, поліпшена сумісність з темами в ChromeOS, більш просунутий захист від фішингу, функція запобігання скачування файлів по небезпечному протоколу FTP, оновлена версія движка JavaScript і нова система пошуку по вкладках.

Читайте також:  Ентузіаст зробив голографічний дисплей в домашніх умовах

У Chrome 88 також було значно скорочено кількість нав’язливих запитів, які регулярно публікують різні сайти під час серфінгу, пропонуючи відправляти повідомлення та оповіщення. Активувати нову функцію можна за адресою chrome: / / flags / #permission-chip. Ще одним корисним нововведенням став покращений менеджер паролів.

Крім того, користувачі браузера більше не зможуть відкривати посилання, що починаються з ftp://. За заявою представників Google, FTP вже давно застарів, має сумнівну безпеку і мінімальну аудиторію. З браузера також остаточно зникла підтримка Adobe Flash. Ознайомитися з повним списком змін можна за цим посиланням.

Нова версія Google Chrome вже доступна для всіх користувачів шляхом оновлення або установки з офіційного сайту.

Читайте також:  NASA поділилося найближчими планами підкорення космосу

Джерело: xda-developers