Технології

Закриють або продадуть? LG вирішує долю свого мобільного підрозділу

LG Stylo 7

Колись задає тренди, зараз LG переживає не кращі часи на ринку смартфонів. Мобільний підрозділ південнокорейського гіганта був неуспішним 23 квартали поспіль (майже 6 років), принісши в цілому $4,5 мільярда збитків. Як стало відомо, зараз компанія всерйоз розглядає можливість відходу з цього ринку.

Як повідомляють південнокорейські ЗМІ, генеральний директор LG Квон Бонг-Сок звернувся до співробітників компанії з наступним посланням:

«Ми в LG Electronics вважаємо, що настав час, коли нам необхідно прийняти оптимальне рішення щодо нашого мобільного підрозділу, враховуючи нашу поточну і майбутню конкурентоспроможність», — заявив глава LG.

Читайте також:  Microsoft: Windows 11 працює краще і швидше «десятки» [ВІДЕО]

Варто відзначити, що Квон Бонг-Сок зайняв свій пост на початку 2020 року і тоді ж пообіцяв, що мобільний підрозділ стане знову прибутковим до кінця 2021-го, зробивши ставку на пристрої з «вау-факторами», які повинні залучити покупців. Такими стали LG Velvet з двома екранами і LG Wing з поворотним екраном. Однак схоже, що стратегія не дала очікуваного результату.

Глава LG запевняє, що незалежно від прийнятого рішення співробітникам мобільного напрямку не варто переживати, так як компанія не збирається нікого звільняти. Ймовірно, у разі закриття або продажу їх переведуть в інші підрозділи. При цьому тепер не ясна доля анонсованого на CES 2021 розтягується смартфона.

Читайте також:  У літаках Airbus з'являться журнали з гнучкими OLED-сторінками

Джерело: Korea Times