Технології

HUAWEI провела редизайн магазину додатків AppGallery

AppGallery

Компанія HUAWEI випустила великий апдейт для фірмового магазину AppGallery. У новому дизайні цифрового майданчика була поліпшена функція пошуку і спрощена навігація по магазину, а найбільш затребуваний власниками фірмових пристроїв контент став більш акцентованим.

Оновлюючи AppGallery, розробники компанії приділили багато уваги місцевим трендам і потребам користувачів в різних регіонах. Крім того, основний упор в новому інтерфейсі магазину був зроблений на інтерактивному пошуку і меншій кількості кроків для отримання потрібної програми.

Читайте також:  Інсайдери назвали ціну і нові подробиці VR-гарнітури Apple

AppGallery

Наприклад, в розділі «Рекомендоване» програми розташовані у вигляді карток і підібрані з урахуванням переваг користувача. При цьому відображуваний контент також включає статті, керівництва експертів, огляди, і оновлюється кожні три дні.

“Оновлений AppGallery дозволяє користувачам легко переглядати наш ретельно підібраний контент і знаходити приємні сюрпризи”,-зазначив віце-президент з глобального партнерства та екологічного розвитку HUAWEI Consumer Business Group в Європі Ван Хен.

Так, в розділі “Цікаві «знаходяться вкладки» кампанії «і»подарунки”. Перша включає локалізовані рекламні акції-наприклад, пропозиції кешбек і відомості про розіграші призів. У розділі «Подарунки ” можна безкоштовно завантажити деякі програми або отримати бонусну підписку на певні преміум-послуги.

Читайте також:  Xiaomi представила Bluetooth-навушники з шумопоглинанням за $ 25

Оновлення AppGallery стане доступно в ряді європейських країн вже найближчим часом. Зараз клієнтська база HUAWEI, за статистикою компанії, налічує понад 500 мільйонів активних користувачів на місяць по всьому світу.

Джерело: gsmarena.com