Авто

У Ford придумали, як захистити скло від запотівання

Ford

Інженери Ford представили рішення проблеми запотівачого скла в автомобілях. Для захисту від конденсату створили спеціальну систему під назвою Windscreen Weather Station, яка автоматично активується при виявленні вологи в повітрі салону і зберігає лобове скло прозорим.

Система Windscreen Weather Station являє собою компактний бокс розміром п’ять на три сантиметри, який встановлюється на лобове скло поруч з дзеркалом заднього виду.

Завдяки кільком сенсорам він здатний виявляти вологу в повітрі і управляти кондиціонером, при цьому вибираючи максимально підходящу настройку.

Читайте також:  Президент Байден пересадить американських чиновників на електрокари

Крім цього, як запевняє Ford, пристрій також знижує споживання палива і кількість викидів CO2: це відбувається за рахунок більш оптимального використання компресора кліматичної системи.

У промо-відео Windscreen Weather Station американська марка зробила наголос на любителів спорту, для яких розробка буде особливо корисною.

Коли після занять на свіжому повітрі водій сідає в автомобіль, його прискорене дихання призводить до запотівання скла, відзначили в Ford. Пристрій вже почали встановлювати на кросовери Ford Kuga і Explorer. Чи продається він окремо, невідомо.

Раніше інженери з Фінляндії знайшли рішення ще однієї проблеми, актуальної для жителів країн з холодним кліматом – замерзання фар. Діодну оптику, яка майже не нагрівається, запропонували покривати тонкою плівкою з безліччю теплових точок, якій можна надати будь-яку бажану форму.

Читайте також:  Новий пікап Ford на базі Focus сфотографували на конвеєрі

Джерело: Ford