Авто

Porsche готує нову версію Taycan

Porsche Taycan

Porsche опублікувала тизер, що анонсує швидке “поповнення в родині” Taycan. Новинкою, яку приготувала німецька марка, може стати найдешевша версія електрокара, досі доступна тільки в Китаї. Вона стане вже четвертою модифікацією Taycan поряд з 4S, Turbo і Turbo S.

Судячи із зображення, на якому модель видно на передньому плані зліва, мова йде про нову версію седана. При цьому в нинішньому році Porsche планує також показати Taycan в кузові універсал з приставкою Cross Turismo, прем’єру якого довелося відкласти через коронавірус і невисокий попит на стандартний електрокар. Зовнішність універсала фотошпигуни розкрили ще в листопаді.

Читайте також:  Українських водіїв хочуть зобов’язати проходити ще одні курси

Можливо, першою до сімейства Taycan все ж приєднається базова модифікація седана. Влітку минулого року вона з’явилася на китайському ринку, проте з часом Porsche обіцяла розширити географію.

Така версія оснащується одним електромотором, розташованим за задньою осі і видає до 408 кінських сил. Його живить акумулятор ємністю 79,2 кіловат-години, який дозволяє долати без підзарядки до 414 кілометрів по циклу NEDC.

За доплату можна встановити пакет Performance Battery Plus з більшою батареєю і збільшити запас ходу електрокара до 489 кілометрів, а віддачу – до 476 сил в режимі overboost. Розгін з місця до першої “сотні” займає у такого Taycan 5,4 секунди, максимальна швидкість дорівнює 230 кілометрам на годину.

Читайте також:  Opel замінить логотипи на машинах QR-кодами

Вартість базового Porsche Taycan в Китаї стартує з 888 тисяч юанів (3.7 мільйонів гривень). Це на 260 тисяч менше ціни Taycan 4S – найдешевшого «Тайкана», доступного за межами Китаю на сьогоднішній день.

Джерело: Porsche