Авто

Новий Toyota Land Cruiser доведеться чекати на півроку довше

Toyota Land Cruiser 300

Суперечки навколо дати прем’єри Toyota Land Cruiser нового покоління не вщухають. За останній рік висловлювалися різні припущення, проте до недавнього часу вважалося, що позашляховик дебютує в квітні 2021 року. Тепер же видання CarAdvice заявляє, що наступний Land Cruiser покажуть не раніше серпня, так що чекати його доведеться на півроку довше.

Тим часом, в самій Toyota як і раніше не коментують чутки про презентацію новинки.

Читайте також:  Jaguar повністю перейде на електротягу через п'ять років

У мережі модель наступного покоління неофіційно називають Land Cruiser 300. За попередніми даними, новий Land Cruiser позбудеться рамної конструкції, а в основу позашляховика ляже Архітектура TNGA.

Раніше з’явилися подробиці про габарити автомобіля: в довжину він збільшиться на 20 міліметрів до 4970 міліметрів, в ширину – на п’ять міліметрів (до 1985 міліметрів), але при цьому стане нижче на 10 міліметрів (1870 міліметрів). Відстань між осями Land Cruiser 300 складе 2900 міліметрів, що на 50 міліметрів більше, ніж у актуальної моделі.

Рендер Toyota Land Cruiser нового покоління

Зміни торкнуться і гаму двигунів позашляховика: на зміну застарілому 4,6-літровому мотору V8 прийде «бітурбошістка» V35A-FTS об’ємом 3,5 літра потужністю 415 кінських сил, а альтернативою послужить 3,3-літровий дизель.

Читайте також:  Землетрус в Японії знищив знаменитий гоночний автодром разом з машинами

Крім того, для Land Cruiser 300 запропонують гібридну силову установку, до складу якої увійдуть бензиновий агрегат 3.5 і електромотор, їх сумарна потужність складе близько 480 сил.

Зі зміною покоління позашляховик подорожчає приблизно на 500 тисяч єн (більше 110 тисяч гривень за поточним курсом).

Прем’єру нового Toyota Land Cruiser чекали ще на початку 2020 року, потім терміни зрушили на осінь 2021-го, а після – на квітень цього року. Нова дата презентації – 1 серпня. Поки журналісти гадають про терміни прем’єри позашляховика, Toyota вже тестує новинку на дорогах загального користування – закамуфльований прототип був помічений на одній з трас в Японії.