Технології

Електрокар Tesla засік на кладовищі привид [ВІДЕО]

Tesla Model Y

Одна з фішок електрокарів Tesla-фірмова система автопілота, яка дозволяє автомобілям їздити без участі людини, визначаючи різні перешкоди і об’єкти навколо. Як виявилося, вона настільки просунута, що здатна бачити навіть привидів.

Дивний випадок стався з власником електричного кросовера Tesla Model Y, коли він їхав у справах, система раптом різко загальмувала машину, а на екрані автомобіля з’явилася фігура людини.

Водій здивувався, адже поблизу нікого не було. Вражаюче, що фігура з’явилася ще кілька разів, після чого розвернулася і пішла, причому все це відбувалося поруч з кладовищем.

Читайте також:  Нова технологія збільшує обсяг жорстких дисків у 5 разів

Після відходу “перешкоди” система розблокувала проїзд і власник Tesla Model Y швидко поїхав з місця події. Все, що відбувається він зняв на камеру, щоб підтвердити: в той момент, коли автомобіль показував людину, що рухається, попереду було порожньо.

Читачі вже відреагували на таку новину: вони пропонують водієві повернутися на кладовище ще раз. Раптом останнє оновлення алгоритму дозволяє бачити привидів. А можливо, це звичайна програмна помилка. Власник Tesla Model Y відмовився знову проходити через це, оскільки йому страшно.

Джерело: Twitter