Технології

На Apple подали в суд з вимогою видалити Telegram з App Store

Суд

Американська некомерційна організація під назвою Coalition for a Safer Web (Коаліція за безпечний інтернет) подала в суд на компанію Apple з вимогою видалити мобільну версію Telegram з App Store. На думку позивача, розробники месенджера не приділяє належної уваги модерації контенту, а Apple, у свою чергу, не дотримується власної політики щодо публікації додатків.

Позов був поданий незабаром після недавніх подій у Вашингтоні, що розгорнулися навколо будівлі Капітолію. Творців Telegram звинувачують у відсутності своєчасної реакції на численні публікації протиправних повідомлень.

Читайте також:  Нова Chrome OS стала зручнішою і отримала корисні функції

Крім того, як говориться в позові, незважаючи на попередження Coalition for a Safer Web ще влітку минулого року, Apple «не зробила ніяких дій проти програми, щоб змусити Telegram поліпшити модерацію контенту».

Coalition for a Safer Web вимагає проведення суду присяжних з метою змусити Apple видалити Telegram з App Store, поки додаток не буде відповідати принципам компанії.

Також в позові міститься вимога до відповідача по виплаті компенсації збитку позивачеві і оплаті відповідних судових витрат. Дата засідання поки не оголошена.

Раніше в інтерв’ю журналістам співробітник некомерційної організації також заявив про готовність подати в суд і на Google з відповідною вимогою. Примітно, що минулого тижня глава Telegram Павло Дуров повідомив про рекордний приплив нових користувачів месенджера.