Технології

Розумне дитяче ліжечко з ШІ заколише дитину не гірше мами [ВІДЕО]

Cradlewise

Перші роки життя діти сплять неспокійно, що забирає багато сил і часу у батьків. Компанія Cradlewise розробила ліжечко зі штучним інтелектом, яке здатне заколисати малюка в автономному режимі, щоб таким чином продовжити сон батьків.

Під час нічних пробуджень заспокоїти немовля буває вкрай складно. Найчастіше потрібно взяти його на руки і заколисати. Рішення Cradlewise дозволяє скоротити кількість пробуджень батьків.

Виробник заявляє, що пристрій буде включатися в той момент, коли дитина тільки почала рухатися і прокидатися. Це дозволить продовжити сон і малюка, і батьків.

Читайте також:  Google запустила функцію локальної роздачі Android-додатків

Ліжко оснащене камерою, що спостерігає за дитиною в режимі реального часу. Якщо алгоритм побачить, що малюк неспокійно спить, він запустить процес, що імітує заколисування на руках у батька. Одночасно можна включити музику або будь-які інші звуки. Люлька може трансформуватися в ліжечко і навпаки.

Камера також виконує роль відеоняні, дозволяючи стежити за дитиною через смартфон і комп’ютер. Спеціальний додаток дозволяє аналізувати режим сну і віддалено управляти діями ліжечка. Відключити пристрій можна, піднісши руку до спеціального датчика.

Вартість головної помічниці мам і тат складе $1500. Попередні замовлення приймаються вже зараз, а доставка почнеться в березні.

Читайте також:  Дослідники поставили рекорд передачі даних по оптоволокну

Джерело: Cradlewise