Авто

Найбільш потужний у світі кросовер скоро перестануть випускати

Dodge Durango SRT Hellcat

720-сильний Dodge Durango SRT Hellcat, що став найпотужнішим у світі кросовером, припинять випускати в червні нинішнього року навіть незважаючи на те, що попит перевершив очікування.

Після прем’єри екстремального кросовера Dodge Durango SRT Hellcat виробник оголосив, що модель буде випускатися лише протягом 2021 року.

Це обмеження не стосується кількості випущених екземплярів автомобіля: в 2022 модельний рік шлях кросоверу закритий через перспективні екологічних норм, яким не відповідає вихлоп його компресорної «вісімки».

Читайте також:  Які автомобілі почали виробляти в Україні: новинки від ЗАЗ

Тепер, як повідомляє видання Mopar Insiders з посиланням на американських дилерів марки Dodge, стало відомо, що виробництво Durango SRT Hellcat буде завершено вже в червні поточного року.

Планований тираж випуску найпотужнішого в світі кросовера досі невідомий. Раніше передбачалося, що на заводі в штаті Мічиган буде зібрано не більше двох тисяч примірників Durango SRT Hellcat, проте через величезний попит Dodge збирається по можливості збільшити обсяг виробництва.

Модель оснащена 6,2-літровим двигуном V8, що розвиває 720 кінських сил. На розгін з місця до 60 миль (97 кілометрів) на годину кросовер витрачає всього 3,5 секунди. Вартість Durango SRT Hellcat в США становить 80 995 доларів.