Технології

Слух: Apple повернеться до старого найменування своїх смартфонів

iphone

Все нове-це добре забуте старе. З випуском iPhone 12-ї серії Apple вже повернулася до старого дизайну з прямими гранями, як за часів iPhone 4 і 5. Тепер же з’явилася інформація, що в цьому році компанія може знову почати позначати моделі по-старому.

У минулому кожна номерна версія iPhone відрізнялася повністю новим дизайном, а в проміжках виходили поліпшені s-версії, часто ніяк не відрізняються зовні від попереднього покоління. Так було до iPhone 7, після якого Apple випустила iPhone 8 і iPhone X (10).

Потім був iPhone XS, а слідом світ побачив iPhone 11. Всупереч традиції, після “одинадцятого” був випущений iPhone 12. Як запевняють інсайдери, в цьому році не варто чекати iPhone 13, так як замість цього Apple представить восени iPhone 12S.

Читайте також:  Створено високоточний лазерний робот для хірургічних операцій

З чуток, iPhone 12S буде дещо відрізнятися від актуальних моделей зовні, що не відповідає тому, як Apple робила раніше. Очікується, що компанія оновить блок камер, прикривши всі об’єктиви одним цільним склом, і істотно зменшить виріз в екрані.

В iPhone 2021 року також очікується екран з підтримкою 120 Гц і рідинне охолодження, що дозволить знизити нагрів пристрою під навантаженням.