Технології

Apple розробила чохли для iPhone з підтримкою зберігання і зарядки AirPods

AirPods Pro

Повністю бездротові навушники стають все популярнішими. У них немає кабелю, який може заплутатися або зламатися. Правда, доводиться завжди носити з собою спеціальний кейс для зарядки.

Оригінальне рішення цієї проблеми пропонує Apple: вона розробила спеціальні чохли для iPhone, що дозволяють зберігати і заряджати AirPods.

AirPods

Патент під назвою “чохол для перенесення і зарядного приладдя” був виданий управлінням з патентів і товарних знаків США. Незважаючи на те що сам патент передбачає роботу з будь-якими зовнішніми аксесуарами, опис і зображення говорять про те, що він розробляється для використання з навушниками AirPods.

Читайте також:  Інсайдер: Apple не відмовиться від роз'єму Lightning. причини банальні

Чохол

Згідно з отриманою інформацією, чохол може мати кілька різних специфікацій і форм: гаманець, чохол-книжка з відкидною кришкою, у вигляді кобури та інші. Всередині будуть розташовуватися AirPods або інші електронні аксесуари, які в процесі зберігання і перенесення повинні заряджатися. Apple окремо згадує, що чохол для телефону отримає функцію NFC, що дозволить оплачувати покупки, не виймаючи телефон. Додатково є кишенька для кредитних карт і готівки.

Поки інформації про плани компанії з випуску таких аксесуарів у продаж не надходило.

Джерело: ubergizmo.com