Технології

WhatsApp екстрено переносить оновлення політики конфіденційності

WhatsApp

Розробники найбільш популярного месенджера у світі WhatsApp в терміновому порядку прийняли рішення відкласти впровадження оновлення угоди, згідно з яким значна частина даних в обов’язковому порядку повинна буде передаватися Facebook. У компанії впевнені, що громадськість просто неправильно зрозуміла прийдешні зміни.

В офіційному блозі WhatsApp говориться, що набуття чинності нової угоди користувача було перенесено з 8 лютого на 15 травня цього року. Розробники вважають, що багато користувачів невірно зрозуміли прийдешні зміни через чутки і недостовірної інформації, що поширилися в мережі.

«Ми вирішили продовжити термін розгляду і прийняття наших умов користувачами. Ми не маємо наміру блокувати або видаляти будь-які акаунти 8 лютого. Крім того, ми плануємо активно працювати над тим, щоб розвіяти чутки, що не відповідають дійсності, про принципи конфіденційності та безпеки спілкування в WhatsApp. Потім ми поступово почнемо пропонувати нашим користувачам ознайомитися з новою політикою до 15 травня, коли нові можливості для компаній почнуть діяти», — йдеться в блозі компанії.

Читайте також:  Яким буде iPhone 13

Розробники WhatsApp запевняють, що вся переписка в месенджері захищена за допомогою наскрізного шифрування, завдяки чому доступ до цих даних не матимуть ні WhatsApp, ні Facebook. Тому вони не зберігають журнали листування і дзвінків користувачів, а також даних про їх місцезнаходження і не надають Facebook інформацію про контакти. Прийдешні зміни ніяк не повинні вплинути на це.

І хоча в WhatsApp намагаються врегулювати ситуацію, за останній час величезна кількість користувачів вже встигли перейти в інші месенджери на кшталт Signal і Telegram. Так, тільки за три дні аудиторія Telegram зросла на 25 мільйонів чоловік.