Технології

Moorebot представила робота-шпигуна для розваг і охорони будинку

Moorebot

Компанія Moorebot, що отримала популярність завдяки виробництву роботизованих пристроїв для дітей, повідомила про швидкий вихід автономного домашнього шпигуна. Scout зможе патрулювати житло і стежити за домашніми тваринами, передаючи інформацію на віддалені пристрої.

Робот виглядає як невелика іграшкова машинка. Всередині нього знаходиться потужний ШІ, здатний в автономному режимі досліджувати навколишній світ. Стандартна версія може виконувати цілий ряд завдань: бути інтелектуальною камерою для будинку, відстежувати поведінку вихованців і навіть розвивати творчі здібності дітей.

Читайте також:  Інженери з Малайзії показали роботу ананасових дронів

Scout інтегрується з системою розумного будинку Amazon Alexa або Google Home. Робот розпізнає окремих людей і вихованців, взаємодіючи з ними. Наприклад, пристрою можна поставити завдання стежити за самопочуттям домашньої тварини. Управляти шпигуном можна віддалено по інтернету. Вся інформація доступна по двосторонньому аудіозв’язку.

Спектр використання робота не обмежується тільки розвагами, адже Scout оснащений системою нічного бачення і 1080р-камерою. Завдяки своїм компактним розмірам (70 x 100 x 110 мм) він легко проникає у важкодоступні місця і може стати справжнім шпигунським гаджетом. Заявлена автономність становить більше двох годин. Заряджається робот на спеціальній док-станції, куди самостійно відправляється при низькому рівні заряду або після закінчення завдання.

Читайте також:  Motorola випустить бюджетний смартфон з 90-герцовим екраном і містким акумулятором

Розробники дозволяють розширити можливості пристрою за допомогою мови візуального програмування Scratch. Крім того, у шпигуна відкритий вихідний код, що дає в руки професіоналам потужний інструмент для різноманітних завдань.

Scout надійде в продаж навесні 2021 року за ціною $179.

Джерело: Moorebot