Технології

Нова зубна щітка Philips адаптується до стилю чистки кожного користувача

Sonicare 9900 Prestige

На CES 2021 Philips оголосила про швидкий випуск флагманської електричної зубної щітки. Вона буде заснована на технологіях штучного інтелекту, що дозволить їй адаптуватися до стилю чистки кожного конкретного користувача для досягнення кращого результату.

На думку фахівців, багато власників електричних зубних щіток докладають занадто багато зусиль, що призводить як до пошкодження самого пристрою, так і до витончення шару зубної емалі.

Нова Sonicare 9900 Prestige отримає систему ШІ, що дозволить аналізувати стиль чищення зубів власника, знижуючи або підвищуючи швидкість і інтенсивність вібрації в залежності від різних факторів.

Читайте також:  TikTok запустить функцію онлайн-торгівлі, яка дозволить блогерам отримувати комісійні

Sonicare 9900 Prestige

Philips запевняє, що нова щітка буде видаляти до 20 разів більше нальоту, ніж існуючі моделі. Крім того, пристрій запропонує персональні рекомендації для правильного чищення в режимі реального часу, що має вирішити проблему виникнення карієсу.

Щітка стане відправляти в мобільний додаток щомісячні звіти про виконану роботу. У комплект пристрою увійде зручний шкіряний футляр з власним портом для зарядки. Про терміни появи в магазинах і ціною поки нічого не відомо.

Джерело: engadget.com