Авто

Hyundai припинив розробку нових дизельних моторів

Hyundai

Південнокорейська компанія Hyundai ще в минулому році фактично зупинила розробку сімейства дизельних силових агрегатів нового покоління, зробивши вибір на користь гібридних установок.

Оскільки автомобільна промисловість поступово рухається в бік електрифікації через посилюються норм шкідливих викидів, після ряду скандалів дизельні мотори є першими кандидатами на зникнення.

Від розробки силових установок на важкому паливі вже відмовилися Porsche, Volvo і Renault, а тепер, як повідомляє видання Korea JoongAng Daily з посиланням на інсайдерів, з дизельними моторами вирішив розпрощатися і Hyundai.

Читайте також:  Відео: нові Opel Mokka і Renault Kangoo проходять краш-тести EuroNCAP

Південнокорейська компанія вже припинила роботу над створенням лінійки нових дизелів ще в другій половині минулого року.

Причиною стала відсутність перспектив у моторів на важкому паливі: корейці зробили вибір на користь гібридних і чисто електричних силових установок.

Сімейство дизельних двигунів поточного покоління буде оновлено протягом найближчих років, але в підсумку воно стане останнім. Бензиновим двигунам Hyundai поки нічого не загрожує: компанія ще не планує відмовлятися від них на користь електромобілів, незважаючи на те, що до 2025 року марка пообіцяла представити 23 повністю нових моделі на електротязі.

Хетчбек Ioniq 5, наприклад, дебютує вже в лютому.