Технології

Samsung пояснила, чому з комплекту Galaxy S21 «випали» навушники і зарядка

Samsung Galaxy S21

Незважаючи на колючі зауваження на адресу Apple, що урізала комплектацію своїх нових флагманів, таким же чином зробила і компанія Samsung. На вчорашній презентації підтвердилися чутки про те, що Galaxy S21, Galaxy S21+ і Galaxy S21 Ultra поставляються без зарядного пристрою і навушників в коробці. Представники бренду вже прокоментували ситуацію і пояснили причину, по якій було прийнято це рішення.

На відміну від інших вендорів, що посилаються в першу чергу на проблеми екології, у Samsung були свої причини для скорочення комплекту поставки смартфонів. За заявою компанії, купуючи нові пристрої, покупці нових гаджетів продовжують використовувати аксесуари, придбані раніше.

“Ми виявили, що все більше користувачів Galaxy повторно використовують аксесуари, які у них вже є, і роблять екологічно безпечний вибір, щоб зменшити обсяги утилізації. З 2017 року ми також впроваджуємо стандартизовані порти зарядки типу USB-C, тому старі зарядні пристрої можуть бути сумісні з нашими новітніми моделями Galaxy”, – заявила Samsung.

На думку аналітиків, відмова від аксесуарів також допомогла компанії знизити собівартість нових фірмових пристроїв. Крім того, Galaxy S21 отримав плоский дисплей і пластикову задню кришку, при цьому всі моделі нової серії позбулися слота для карт microSD, що імовірно дозволило ще більше знизити роздрібну ціну новинок.