Авто

Британці показали сучасну версію Porsche 914

Porsche 914 Fifteen Eleven Design

Британське реставраційне ательє Fifteen Eleven Design анонсувало проєкт спорткара, створеного за мотивами Porsche 914.

Про це повідомляють на сайті виробника. Понад 40 років майстри англійського Бейквелла спеціалізуються на реставрації класичних спорткарів різних брендів та навіть випускали оригінальну версію рестомода Ford Escort Speedster на базі першого покоління моделі.

Черговим амбітним проєктом має стати автомобіль, створений за мотивами двомісного середньомоторного Porsche 914 70-х років. Цю модель випускали спільними зусиллями Volkswagen та Porsche сім років – із 1969-го до 1976 року. За цей час було виготовлено 118 978 примірників у різних модифікаціях.

Читайте також:  Chevrolet змусив Tesla знизити ціни на Model 3 та Model Y

Porsche 914 Fifteen Eleven Design

Fifteen Eleven Design має намір запропонувати сучасну інкарнацію тарги з посиленим шасі та кузовними панелями з вуглепластику. Автомобіль отримає у своє розпорядження 295-сильний шестициліндровий опозитний мотор об’ємом 3,4 л від Porsche Cayman S, 6-ступінчасту “механіку”, гальма Brembo, спортивну регульовану підвіску та активний задній спойлер.

Porsche 914 Fifteen Eleven Design

Зовні автомобіль приваблює оригінальними світлодіодними фарами та круглими денними ходовими вогнями у бампері, що нагадують про легендарну гоночну модель Porsche 935 “Mobi Dick”. Фінальним штрихом стануть 18-дюймові колісні диски Fucks у ретро-стилі.

Заплановано, що перші екземпляри рестомода з’являться до кінця року.