Авто

General Motors показав ескізи футуристичного купе Chevrolet

General Motors

Дизайнери концерну General Motors опублікували в мережі ескізи, на яких представили, як в майбутньому може виглядати купе Chevrolet. Можливо, коли-небудь подібний футуристичний дизайн ляже в основу майбутніх спорткарів марки.

На опублікованих зображеннях новий проект можна розглянути ззаду і збоку. Прототип являє собою подовжене дводверне купе з гладкими лініями кузова і широким поглибленням в задній частині, де дизайнери розташували вузькі світлодіодні ліхтарі.

У концепту Chevrolet відсутнє заднє скло, а дверні ручки приховані в поглибленні кузова. Крім того, в екстер’єрі автомобіля виділяються золоті акценти. Але головною задумкою авторів проекту є спеціальне тоноване покриття зі змінною прозорістю. В майбутньому такий матеріал можна буде нанести на дах або капот і, впливаючи на нього слабким розрядом електричного струму, робити кузов спорткупе прозорим.

Читайте також:  Головний позашляховик українських 90-х: яким був Jeep Grand Cherokee

На даний момент немає ніякої інформації, що таке спорткупе Chevrolet взагалі коли-небудь з’явиться в модельному ряду Chevrolet. Однак передбачається, що подібна концепція в майбутньому може лягти в основу нових ітерацій Camaro або Corvette.

Джерело: GM Design / Instagram