Авто

З’явилися зображення серійного спорткара Nissan Z

Патентне зображення Nissan Z

Nissan готується до запуску нового спорткара Z, який замінить в модельній лінійці марки застарілий 370Z. Австралійське видання CarExpert виявило в базі патентного відомства зображення серійної версії, яка практично не відрізняється від представленого в минулому році прототипу Z Proto.

Ходовий прототип Z Proto, провісника наступної серійної моделі Z, показали восени 2020 року, і він був тепло прийнятий публікою. Зокрема, концепт хвалили за те, що він витриманий в стилі ретро з оглядкою на більш ранні купе, такі як 280Z. По всій видимості, позитивні відгуки зробили свою справу і автовиробник вирішив не вносити зміни в вигляд серійної версії спорткара Z.

Читайте також:  Тягач майже кілометр штовхав Tesla перед собою. Все зняли камери електрокара

Про це свідчать Патентні зображення новинки: передня частина автомобіля в точності повторює Z Proto, включаючи прямокутну радіаторну решітку і форму фар. Спорткар зображений схематично, проте з великою часткою ймовірності незмінним залишиться і наповнення оптики з двома світлодіодними півколами.

Фото: CarExpert

За попередніми даними, серійний спорткар Z оснастять бітурбомотором V6 об’ємом три літри потужністю 405 кінських сил. Пару йому складе шестиступінчаста “механіка” і автоматична коробка передач.

Раніше з’явилася інформація про те, що спортивна лінійка Z в майбутньому може поповнитися кросовером. У компанії обговорюють таку можливість, відзначаючи, що “спокуса випустити таку модель велика”. “Сила бренду Z настільки велика, що потенційно може дозволити нам робити деякі неординарні речі”, – заявив у вересні минулого року старший віце-президент Nissan з глобального планування продуктів Іван Еспіноза.