Технології

Procter & Gamble представила електричну зубну щітку і інші новинки

Oral-B iO

На виставці CES 2021 відзначилися не тільки виробники цифрової техніки. Одним з учасників заходу стала компанія Procter&Gamble, яка продемонструвала вплив технологій на повсякденне життя. Бренд представив нову зубну щітку Oral-B iO з широким набором функцій, свій перший серійний електричний освіжувач повітря та інші корисні в побуті товари.

Новинка під назвою Oral – B iO оснащена електромагнітним двигуном і насадкою особливої конструкції. Зубна щітка використовує технологію зворотно-обертального руху щетинок в поєднанні з мікровібрацією. Таке рішення покликане забезпечити ефект професійного чищення зубів на кожен день. Аксесуар також обзавівся модулем Bluetooth для синхронізації зі смартфоном.

Читайте також:  Ентузіасти портувала Android 11 на восьмирічні смартфони Sony і інші старі гаджети

Компанія також показала серійний електричний освіжувач повітря Febreze Fade Defy. Він отримав вбудований мікрочіп, який дозволяє розпорошувати дезодоруючий засіб в оптимальному режимі. Крім того, на стенді P&G був представлений дезінфектант Microban 24, що дозволяє захистити різні поверхні в будинку від росту і розмноження бактерій на 24 години навіть після неодноразових дотиків.

EC30

Миючі засоби нової лінійки EC30 представлені у форматі пластинок, що утворюють густу піну при контакті з водою. Такий варіант виготовлення побутової хімії зводить до мінімуму кількість пластика в її упаковці. Для миття посуду P&G представила спрей Dawn Powerwash, піна якого ефективно пов’язує бруд і відчищає пригорілий жир.

Читайте також:  Apple погіршує умови гарантії. І знову на благо екології

Dawn Powerwash

Крім того, P&G запустила проект «Концепція 50 літрів». В рамках цієї ініціативи представники різних галузей і організацій разом розробляють екологічні рішення із застосуванням нових технологій, раціоналізуючи побутове і муніципальне водокористування для вирішення проблеми вичерпності водних ресурсів.