Технології

Дизайн інтерфейсу Windows 10X злили в мережу до релізу

Microsoft Windows 10X

Microsoft продовжує активну розробку операційної системи Windows 10x, яка орієнтована на ноутбуки, що випускаються в середній і бюджетній ціновій категорії.

Завдяки інсайдерам стало відомо, як буде виглядати інтерфейс нового дітища Microsoft і анімація завантаження при включенні пристрою.

На відміну від класичних версій ОС, значки на панелі завдань, включаючи віртуальну кнопку меню «Пуск» в новій системі, судячи з засвітився в мережі скріншоту, будуть розташовуватися по центру екрану.

Читайте також:  Моторошний робот відповідає посмішкою на посмішку [ВІДЕО]

Крім того, в меню пошуку з’являться ярлики часто запускаються додатків. Інсайдери також опублікували демонстрацію процесу первинної настройки ОС і анімацію завантаження.

Сам інтерфейс буде виконаний в минималистичной стилістиці, нагадуючи рішення для мобільних пристроїв.Очікується, що релізна збірка буде відправлена виробникам ноутбуків вже в найближчі кілька тижнів.

Спочатку Windows 10x позиціонувалася як операційна система для мобільних пристроїв з двома дисплеями, але пізніше Microsoft переорієнтувала її на сегмент недорогих ноутбуків. Таким чином, на думку аналітиків, компанія планує нав’язати конкуренцію пристроям під управлінням Google Chrome OS на ринку портативних ПК.