Технології

В Android 12 з’явиться нова корисна функція для економії місця

Android

У найближчі місяці очікується випуск першої бета-версії Android 12. Поки про наступну версію “зеленого робота” майже нічого не відомо, але розробникам з порталу XDA вдалося виявити в коді Android Open Source Project (AOSP) натяк на нову функцію, що дозволяє переводити додатки спеціальний режим глибокого сну.

Поки судити про нову функцію доводиться лише за кількома рядками коду в AOSP. Згідно з описом, невикористовувані додатки можуть переходити в особливий стан глибокого сну, що дозволить оптимізувати їх зберігання. Немає ніяких подробиць, як саме це буде відбуватися.

Читайте також:  Названо головні особливості нової приставки Apple TV

Android

На даному етапі розробники припускають, що система буде автоматично визначати додатки, які користувач давно не відкривав, стискаючи їх для економії вільного місця на пристрої. Як тільки програма буде запущена, вона тут же повернеться в звичайний стан. Неясно, чи буде система сповіщати користувача про те, що додаток «заснув».

Поки немає гарантій, що Google додасть цю функцію в Android 12. Компанія може як приберегти її для більш нових версій, так і відмовитися від неї зовсім.

Джерело: XDA