Технології

В Японії створили перший в світі розумний годинник з датчиком глюкози

Quantum Operation

На виставці CES виробники електроніки представляють не тільки готові рішення, але і прототипи різних пристроїв. Так, японський стартап Quantum Operation продемонстрував незвичайну модель смарт-годинників, що отримали унікальну функцію неінвазивного моніторингу рівня глюкози в крові.

Згідно із заявою Quantum Operation, представлений пристрій здатний точно вимірювати і контролювати рівень цукру в крові користувача, не проколюючи шкіру. Для цього власнику розумного гаджета необхідно вибрати відповідний пункт в меню пристрою, і через 20 секунд він отримає результат. Як повідомляють розробники, для неінвазивного вимірювання гаджет застосовує метод раман-спектроскопії.

Читайте також:  Для Windows 7 вийшов неофіційний патч, що закриває небезпечну уразливість

Quantum Operation

Використання променя світла для вимірювання рівня глюкози в крові за допомогою носяться пристроїв на зап’ясті вже розглядався і іншими компаніями. Наприклад, Apple раніше запатентувала аналогічну концепцію, але вона так і не була реалізована.

Смарт-годинник Quantum Operation підтримує функції моніторингу та інших показників здоров’я, включаючи частоту пульсу і ЕКГ. Коли саме варто очікувати появи комерційної версії “медичного” смарт-годинника, розробники поки не повідомляють.

Джерело: gizmochina.com