Авто

Hyundai опублікував перші фотографії нового електромобіля

Ioniq 5

Компанія Hyundai показала перші фотографії серійного електромобіля Ioniq 5. Хетчбек, що черпає натхнення в ретроконцепті 45, дебютує в лютому цього року і отримає ряд унікальних для моделей Хенде дизайнерських рішень.

Загальними пропорціями і стилістикою Ioniq 5 дійсно близький до шоу-кару Hyundai 45, який, в свою чергу, нагадує про перший масовому автомобілі компанії, ліфтбек Pony. “П’ятірка” побудовано на платформі E-GMP (Electric-Global Modular Platform), розробленої спеціально для «електромобілів наступного покоління», і оснащена найбільшими колесами в історії батарейних Хенде — цілих 20 дюймів!

Читайте також:  Porsche Taycan перетнув США за 44 години і побив рекорд Tesla

Малюнок коліс оптимізований з точки зору аеродинаміки, плюс вони прикрашені візерунком Parametric Pixels-фішка декору Ioniq 5. Крім того, вперше Hyundai використовує на своєму автомобілі капот, що відкривається проти ходу руху і займає всю ширину кузова. Взагалі, при розробці машини компанія застосувала дизайн-підхід Color Material Finish( CMF), тобто до досить простих форм додала «емоцій» за допомогою цветофактурных комбінацій, текстур і графіки, тому кінцевий продукт повинен відрізняться індивідуальністю.

Ioniq 5

Відомо, що Ioniq 5, як і Nissan Leaf, зможе не тільки забирати енергію з мережі, але і віддавати її назад для живлення зовнішніх пристроїв. Також електромобіль буде підтримувати підключення до високошвидкісних терміналів (додаткові 100 кілометрів за п’ять хвилин) і отримає якісь унікальні функції, про які Hyundai обіцяє розповісти найближчим часом. Завдяки недавній витоку розкриті і основні характеристики машини.

Читайте також:  Названо автомобілі, у яких найбільш рідко загоряється "чек енджин"

Ioniq 5

Правда, поки мова йде тільки про Ioniq 5 First Edition. Його оснастять двома електромоторами (по одному на кожній осі) і батарей на 58 кіловат-годин, що працює під напругу 800 вольт. Максимальна віддача системи складе 230 кіловат, або 313 кінських сил. З такою силовою установкою електрокар проїде 480 кілометрів по циклу WLTP і зможе розганятися до першої «сотні» за 5,2 секунди. Топова версія Іоніка обзаведеться батарей ємністю 73 кіловат-години, а її запас ходу складе 550 кілометрів.

Джерело: Hyundai