Авто

Volkswagen відкликає десятки тисяч Golf через «глюки» програмного забезпечення

Volkswagen Golf TGI

Компанія Volkswagen виявила чергову проблему з програмним забезпеченням Golf восьмого покоління. Неполадки, що викликають “глюки” в роботі мультимедійної системи і камери заднього виду, змусили німецьку марку відкликати 56 000 хетчбеків.

Збої спостерігаються в ПЗ “ранніх” Golf, випущених до червня 2020 року. Судячи з усього, Volkswagen не вважає проблему серйозною-відзначається, що сервісна акція повністю добровільна.

Це далеко не перші неполадки в роботі софта Golf. У 2019 році Volkswagen довелося на кілька місяців відкласти прем’єру моделі через збої у віртуальній «приладці», що отримала розширену функціональність і постійне підключення до мережі.

Читайте також:  Водій назвав недоліки автопілота Tesla після 12 години за кермом

У травні минулого року компанія була змушена припинити поставки хетчбеків дилерам через помилку в роботі електронного помічника eCall, який відповідає за виклик оперативних служб в екстреній ситуації. Проблеми з ПЗ також призвели до затримки запуску виробництва електрокара ID.3 – вони виявилися в процесі розробки. Після цього, в липні 2020 року, Volkswagen Group призначила Audi відповідальною за підготовку софта для всього концерну.

Однак “глюки”, судячи з усього, не відлякують клієнтів. Згідно з повідомленням Volkswagen, в минулому році дилерам вдалося реалізувати 312 000 екземплярів нового Golf в Європі, що зробило його найпопулярнішим автомобілем в 2020 році. Близько 179 000 хетчбеків були доставлені покупцями в другій половині року. На батьківщині “Гольф” також став лідером з 133 900 проданих примірників; за ним слідують ще два Volkswagen – Tiguan і Passat.

Читайте також:  Cadillac анонсував новий флагманський седан Celestiq

Джерело: Motor1