Авто

Новий електрокар Renault: опубліковані перші фотографії

Yi Ezoom

У базі Міністерства промисловості Китаю виявили фотографії нового електромобіля, який надійде в продаж на місцевому ринку під назвою Yi Ezoom. За розробку електрокара відповідало спільне підприємство Renault і китайської компанії JMC.

Подробиць про електричний седан Yi Ezoom поки мало. З опублікованих Міністерством даних випливає, що він досягає в довжину 4675 міліметрів, в ширину – 1835 міліметрів, у висоту – 1480 міліметрів, а колісна база становить 2750 міліметрів. Таким чином, за габаритами електрокар поступається Tesla Model S, довжина, ширина і висота якої становить 4970, 1964 (без бічних дзеркал) і 1445 міліметрів відповідно.

Читайте також:  Новий Ford Mondeo здивує екраном на всю ширину передньої панелі

Yi Ezoom

У рух електрокар приводить 150-сильний електромотор, який живить літій-іонна батарея. Інші характеристики установки не наводяться.

Yi Ezoom дебютує вже в найближчі місяці, проте за межами Китаю новинку чекати не варто – це одна з тих моделей, які орієнтовані тільки на місцевий ринок.

В арсеналі Renault вже є електромобілі: наприклад, субкомпактний кросовер Сity K-ZE, який також продається в Китаї. Крім того, французи спільно з Daimler розробляють електричний Twingo Z. E, в основу якого ляже Smart EQ ForFour.

Джерело: Automotive News