Технології

Інновація на ринку мобільних камер: Samsung готує сенсор камери для смартфонів на 200 Мп

Samsung Galaxy S20 Ultra

Південнокорейська компанія Samsung в найближчому часі готується представити сенсор камери для смартфонів на 200 Мп.

В кінці 2019 року сталася революція на ринку мобільних камер. На ринку був представлений смартфон Xiaomi Mi Note 10, який першим у світі отримав головний сенсор основної камери на 108 Мп, вироблений компанією Samsung.

Незважаючи на те, що камери на 108 Мп не стали дуже популярні на ринку, протягом 2020 року було представлено кілька смартфонів з такими камерами, включаючи Samsung Galaxy S20 Ultra, який став одним з кращих камерофонів минулого року. Тепер же Samsung хоче піти ще далі і готується практично в два рази збільшити кількість мегапікселів в мобільних камерах.

Читайте також:  Головні технічні експерти індустрії назвали найкрасивіші ігри 2020 року

Авторитетний інсайдер Ice Universe, який спеціалізується на витоках інформації про продукти Samsung, повідомляє, що південнокорейська компанія в 2021 році представить кілька інноваційних сенсорів камер Samsung ISOCELL. Одним з них стане сенсор на 200 Мп.

Подробиць про майбутню новинку поки немає. Попередні сенсори Samsung на 108 Мп використовували технології Tetracell і Nonacell, які об’єднували чотири і дев’ять сусідніх пікселів в один суперпіксель для збільшення світлочутливості, тим самим зменшуючи розмір вихідного фото до 27 або 12 Мп. Якщо врахувати цей факт, то можна припустити, що і в сенсорі на 200 Мп Samsung буде використовувати подібну технологію.

Читайте також:  Ринкова вартість Xiaomi досягла рекордного значення

Дата анонсу сенсора Samsung ISOCELL на 200 Мп поки залишається невідомою.