Технології

Павло Дуров закликає користувачів iOS переходити на Android

Павло Дуров

Павло Дуров зробив чергову гучну заяву щодо Apple. Він закликав користувачів перейти з iOS на Android, оскільки це єдиний спосіб отримати вільний доступ до інформації. Крім того, творець Telegram розповів, що він має намір робити в разі блокування месенджера американською компанією.

Після масових протестів у США компанії Apple і Google видалили зі своїх магазинів додатків соціальну мережу Parler, яку, як повідомляється, використовували для координації штурму будівлі Капітолію. На тлі цього користувачі запитали у Павла Дурова, що він збирається робити, якщо щось подібне трапиться з Telegram.

Читайте також:  Google Chrome використовує половина населення Землі

За словами Дурова, дуополія Apple і Google-величезна проблема для свободи. Особливо це стосується Apple, так як компанія може повністю обмежити доступ користувачів до неугодних їй додатків. В Android програми можна встановлювати не тільки з офіційного магазину Google Play, тому він віддає перевагу цій ОС.

“Ось чому я закликаю користувачів перейти з iOS на Android — це найменше, що вони можуть зробити для збереження доступу до вільного потоку інформації”, – заявив Павло Дуров.

Дуров також заявив, що вони працюють над створенням просунутого веб-додатки для iOS, завдяки чому власники «яблучних» пристроїв зможуть повноцінно користуватися месенджером через браузер навіть у разі блокування. Він обіцяє, що він буде працювати так само добре, як і нативний додаток.

Читайте також:  Телевізори Samsung будуть підлаштовуватися під настрій власника

Варто відзначити, що раніше Amazon, Google, Microsoft і NVIDIA теж вирішили випустити для iOS веб-версії своїх ігрових стрімінгових сервісів, щоб обійти обмеження App Store.

Джерело: Telegram