Технології

Xiaomi випустила в Європі розумний будильник з підтримкою «Google Асистента»

Xiaomi Mi Smart Clock

Днями Xiaomi представила в Європі смартфони Redmi 9t і Redmi Note 9t, які представляють собою глобальні версії раніше випущених в Китаї Redmi Note 9 4G і Redmi Note 9 5g відповідно.

Разом з ними показали розумний будильник Mi Smart Clock. Він підтримує голосовий помічник» Google Асистент ” і виводить корисну інформацію на вбудований екран.

Xiaomi Mi Smart Clock оснащується 3,97-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 800х480 пікселів, а також вбудованими динаміком і мікрофонами. Останні служать для взаємодії з голосовим помічником “Google Асистент”.

Читайте також:  Canon може відмовитися від кнопки спуску затвора в камерах

З його допомогою можна шукати інформацію в Інтернеті, віддавати команди іншим розумним пристроям і управляти самим будильником.

Xiaomi Mi Smart Clock

Для комфортного пробудження Mi Smart Clock поступово збільшує яскравість екрану і гучність будильника. Користувач відразу ж може подивитися на екрані прогноз погоди і запустити відтворення улюбленої музики, скориставшись «Google асистентом» або транслюючи її зі смартфона через Chromecast. Пристрій також може служити в якості фоторамки, відображаючи фотографії власника.

У Європі Xiaomi Mi Smart Clock коштуватиме €50 євро. Пристрій сумісний з Android 4.4+і iOS 9+.

Джерело: Gizmochina