Технології

Samsung показала робот-пилосос з ШІ та інші новинки для будинку

JetBot 90 AI+

На CES 2021 Samsung привезла не тільки нові телевізори, а й іншу побутову техніку, включаючи пристрої з підтримкою технологій штучного інтелекту. У число розумних новинок компанії увійшли просунутий робот-пилосос JetBot 90 AI+, а також пральна і сушильна машина Smart Dial.

Samsung JetBot 90 AI+ став першим у світі розумним роботом-пилососом, побудованим на базі штучного інтелекту Intel. Прилад використовує широкий арсенал сенсорів для визначення навіть невеликих предметів, а спеціальний програмний алгоритм допомагає гаджету складати оптимальний маршрут з урахуванням відстані до крихких речей.

Читайте також:  Google запустила інструмент для боротьби з «токсичними» коментарями на YouTube

У пилососі використовується цифровий інверторний мотор з пилозбірником циклонного типу. Крім того, док-станція новинки має вбудовану систему очищення, а управляти розумним приладом можна за допомогою смартфона за допомогою мобільного додатку.

Нова серія пральних і сушильних машин Smart Dial 8800 отримала функцію відстеження часто використовуваних власником налаштувань і складання індивідуальних рекомендацій при підборі конкретних циклів на підставі історії роботи приладу.

Функція OptiWash визначає вагу завантаженої білизни і розраховує необхідний баланс між кількістю води і об’ємом миючого засобу. Після закінчення циклу в додатку Samsung SmartThings відобразиться повідомлення про завершення прання або сушіння білизни. Крім того, користувач може самостійно запланувати відкладений запуск прання.

Читайте також:  iPhone 12 зазнали зануренням на 20-метрову глибину [ВІДЕО]

Ціну і дату надходження новинок в роздрібний продаж виробник оголосить пізніше.

Джерело: Samsung