Авто

Компанія Samsung показала концепцію автомобіля майбутнього (відео)

Digital Cockpit 2021

На офіційному YouTube-каналі південнокорейського технологічного гіганта Samsung нещодавно оприлюднили проморолик, в кадрах якого представлена концепція, що отримала назву Digital Cockpit 2021. Таким чином, найбільший виробник електроніки показав власне бачення того, як будуть оснащуватися автомобілі майбутнього.

Вже зараз багато компаній-автовиробники представляють концепт-кари з інноваційними технологіями і величезними сенсорними екранами. Останнє рішення стало ключовим і в концепції автомобілів майбутнього від Samsung, Але технологічний гігант пропонує оснащувати машини не одним або двома тачскрін, а набагато більшою кількістю.

Читайте також:  Kia відкликає 295 тисяч автомобілів через загрозу загоряння

Так, в ролику можна побачити віртуальне зображення салону авто з великим сенсорним QLED-екраном на передній панелі і другим екраном на центральному тунелі. Третій дисплей великої діагоналі розташований ззаду водійського і переднього пасажирського крісел, тобто, передбачений для зручності людей, що сидять на задньому ряду.

І це ще не все. Концепція від Samsung передбачає окремий екран для водія, розташований на рульовому колесі, а ще один – в передній частині авто для пішоходів. Всі пристрої в автомобілі майбутнього повинні бути пов’язані з гаджетами, оснащуватися декількома асистентами для допомоги водієві і системою автономного управління.

Читайте також:  General Motors відправить на пенсію Chevrolet Camaro

Джерело: SamMobile