Технології

Інженери з Малайзії показали роботу ананасових дронів

Дрон

Велика частина сучасної електроніки створюється з пластика, що робить негативний вплив на навколишнє середовище. Інженери з Малайзії вирішили використовувати для виробництва безпілотників екологічно чисті відходи з листя ананаса.

Команда малайзійських дослідників продемонструвала робочу методику, що дозволяє перетворювати відходи ананасового листя в міцний матеріал. За їх словами, отримані волокна відмінно підходять, щоб створювати дешеві компоненти для дронів. Крім того, подібна технологія в майбутньому може застосовуватися і в аерокосмічній галузі.

Читайте також:  Оголошена дата припинення підтримки Chrome для Windows 7

Інженери запевняють, що дрони, зроблені з біокомпозитного матеріалу, мають більш високе співвідношення міцності і ваги, ніж створені з синтетичних волокон аналоги. Ще одна перевага нового матеріалу – його екологічність, що дозволить легко утилізувати вийшли з ладу частини без шкоди для природи.

Перші прототипи вже пройшли випробування і здатні підніматися на висоту до 1000 м, залишаючись в повітрі до 20 хвилин. Дослідники планують збільшити розмір дронів, а також навантаження, яке вони можуть нести. Це дозволить розширити зону їх застосування, а також підвищити автономність.

«Мета полягає в тому, щоб надати фермерам інноваційні рішення, які призведуть до підвищення врожайності», — розповідають дослідники.

Читайте також:  Створена технологія зарядки пристроїв на відстані з ефективністю майже 100%

Джерело: gizmochina.com