Авто

Новий пікап Ford на базі Focus сфотографували на конвеєрі

Новий Ford Maverick

На конвеєрі мексиканського заводу Ford сфотографували новий пікап, зроблений на базі актуального Focus. З попередніх витоків відомо, що модель назвуть Maverick, а стартова ціна пікапа з метровою вантажною платформою не перевищить позначку 20 тисяч доларів. Прем’єра бюджетної вантажівки відбудеться цього року.

Дизайнери Ford постаралися зробити найлегший пікап в лінійці максимально брутальним: у моделі майже вертикальний ніс, рубані форми капота і сувора оптика з С-подібним малюнком денних ходових вогнів. Ззаду Maverick намагається бути схожим на “старші” рамні вантажівки Ranger і F-Series — схожість досягається за рахунок характерних колісних арок і ліхтарів.

Новий Ford Maverick

Новий Ford Maverick, motor1.com

Відомо, що Ford Maverick розділить передньопривідну платформу C2 з поточним Focus, кросоверами Kuga / Escape і новим Bronco Sport. Очікується, що технічно пікап виявиться ближче саме до «Бебі-Bronco»: у Вантажівки буде підключається повний привід, посилене шасі, а на борт він зможе взяти близько 1000 кілограмів.

Ясності щодо силових агрегатів немає: журналісти сходяться на думці, що основною трансмісією буде 8-швидкісний «автомат», а серед можливих двигунів називають 184-сильну «турботройку» EcoBoost 1.5, наддувну «четвірку» 2.0 EcoBoost і навіть перевірений 2,0-літровий турбомотор від комерційного фургона Transit Connect.

Маркетологи Ford планують щорічно продавати в США по 100 тисяч Maverick, так що стартову ціну пікапа постараються утримати на рівні 20 тисяч доларів. Це означає, що легка вантажівка з несучим кузовом виявиться на 4,5 тисячі доларів дешевше рамного Ranger і на дев’ять тисяч доларів дешевше нового F-150.

Прем’єра Ford Maverick напевно відбудеться в першому півріччі 2021-го, а в продаж пікап надійде до кінця поточного року.

Джерело: Maverick Truck Club