Авто

У Mercedes-Benz S-Class чи не з’явиться 56-дюймовий Hyperscreen, і ось чому

Mbux Hyperscreen

Член правління Mercedes-Benz Саджад Хан пояснив, чому інформаційно-розважальна система Mbux Hyperscreen з 56-дюймовим екраном не з’явиться в новому S-Class. Топ-менеджер марки дав зрозуміти, що Hyperscreen пропонуватимуть тільки для електромобілів, а на моделях з ДВС встановити «гіперекран» неможливо технічно.

Саджад Хан підкреслив, що Hyperscreen є похідною суббренду EQ, тому на інших електрокарах Daimler поява інноваційної системи можлива. Ймовірно, MBUX Hyperscreen стане опцією для всіх моделей на електричній архітектурі MEA-ліфтбека EQS і кросовера на його базі, а також їх більш компактних аналогів.

Читайте також:  Депутати хочуть замінити маршрутки на автобуси

А ось “Мерседесам” з бензиновими і дизельними двигунами просунутий комплекс Hyperscreen схоже не дістанеться: для них найбільш технологічною “мультимедійкою” буде комплекс mbux другого покоління, який дебютував на новому S-класі.

Хоча Саджад Хан згадав тільки про технічні складнощі інтеграції передової системи Hyperscreen в автомобілі на «традиційних» платформах, напевно є і маркетингові причини — Daimler сигналізує, що самі передові електронні технології будуть доступні тільки на електрокарах.

Про інші “фішки” повнорозмірного електромобіля EQS компанія Mercedes-Benz розповість зовсім скоро: прем’єра електричного флагмана Daimler відбудеться в першому півріччі 2021-го, а на світовий ринок новинка вийде на початку 2022 року.

Читайте також:  Обов'язкове страхування на авто в Україні може подорожчати до 20%

Джерело: Motor1.com