Авто

Chrysler може зникнути після об’єднання концернів

chrysler

Керівництво Міжнародного альянсу Stellantis може переглянути кількість марок в концернах PSA і FCA після завершення об’єднання в кінці поточного січня.

Альянс Stellantis став четвертим у світі автовиробником з 14 брендами у складі: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Maserati, Chrysler, Dodge, Jeep, Ram, Citroen, DS, Opel, Peugeot і Vauxhall.

Відомо, що керівництво Альянсу планує для зниження витрат скоротити асортимент платформ, а наступним кроком може стати і скорочення кількості моделей.

Читайте також:  Ілон Маск: «Якщо продажі Cybertruck проваляться, мені все одно»

Якщо і це не принесе відчутної вигоди, Stellantis може припинити існування і деяких марок: як повідомляє видання Automotive News, першим кандидатом на скорочення є Chrysler.

Його виживання ставить під загрозу мізерний асортимент всього з двох моделей: застарілого седана 300 і мінівена Pacifica — він же Voyager.

За відсутності планів розробки нових моделей майбутнє бренду виглядає досить похмурим. Одним із сценаріїв розвитку марки є перейменування деяких моделей PSA в Chrysler, але ці плани поки не підтверджені.

Наступним кандидатом на скорочення є Lancia, у якої залишилася всього одна модель — Ypsilon, та й та продається тільки в Італії.