Авто

Опубліковані перші знімки оновленої Audi A8

Audi A8

Фотошпигуни опублікували перші знімки оновленої Audi A8. Хоча прототипи новинки замасковані, очевидно: зміни зовнішності флагмана виявляться чисто косметичними. Великий седан отримає інші фари і ліхтарі, переосмислену радіаторну решітку і злегка підретушовані Бампери.

Після рестайлінгу Audi A8 відзначиться матричними світлодіодними фарами складної форми з окремим блоком денних ходових вогнів в нижній частині — аналогічна головна оптика використовується на новому сімействі A3 і кросовері e-tron. “Вії” ДГЗ будуть розташовані зверху, тоді як у актуальною A8 ходові вогні ділять фару на дві частини.

Читайте також:  Зовнішність і салон нового Nissan Note розкрили до прем'єри

Радіаторну решітку з горизонтальними ламелями замінять на крупноячеистую деталь, причому в залежності від комплектації дизайн буде відрізнятися. Доопрацювання корми виявляться менш істотними, але на седані з’являться модні ліхтарі з органічними світлодіодами і «світловими підписами».

Audi A8

Фото: Оновлена Audi A8 D5, CarPix / CarScoops.com

Очікувані зміни по техніці-дебют модернізованої підключається гібридної версії A8 TFSI e зі збільшеною тяговою батареєю, а також розширення гами двигунів за рахунок модифікації з W12. Багатоциліндровим мотором оснастять ультра-розкішну версію Audi-Horch-потенційного конкурента Mercedes-Maybach.

Повністю електричну A8 фірма Audi випускати не планує, так що можна очікувати подальшого розширення лінійки гібридів і дебюту «зарядженої» бензин-електричної топ-версії S8 Plus. Світова прем’єра рестайлінгової Audi A8 напевно відбудеться в другому півріччі, а на більшості ринків модель з’явиться в наступному році.

Читайте також:  Найбільш надійні автомобілі: 6 гетчбеків, з якими немає проблем

Джерело: CarScoops.com