Технології

ШІ від Google створив незвичайні рецепти випічки

Пиріг

ШІ відмінно справляється з шахами або го, але не здатний на творче мислення. Один з останніх проектів Google доводить, що алгоритми володіють величезним потенціалом і вже сьогодні здатні придумувати незвичайні рецепти страв, до яких не додумався жоден кухар.

cakie-breakie

Сара Робінсон працює в Google Cloud, займаючись розробками в області штучного інтелекту. Один з її алгоритмів вміє генерувати зовнішній вигляд тістечок, тортиків та інших хлібобулочних виробів, отримавши доступ до рецепту.

Читайте також:  У WhatsApp для комп'ютерів з'явилися аудіо- і відеодзвінки

Як виявилося, в деяких випадках алгоритм помилявся, видаючи неправильну картинку. У підсумку Сара вирішила створити власний рецепт на основі інструментів Google Cloud під назвою AutoML Tables.

Google

Результатом стали два види солодощів: кейки (cakie) і брейки (breakie). Перше являє собою ідеальний компроміс між печивом і тортиком. А брейки-гібрид хліба і печива. За консистенцією продукт нагадує булочку, але схожий на ватрушку або маффін.

За словами Сари, незважаючи на те, що алгоритм може одночасно оперувати сотнями рецептів і інгредієнтів, він не здатний зрозуміти багато змінних. Наприклад, температуру або час приготування. Зрештою, AI важко моделювати різні добавки, такі як шоколадна стружка, ваніль та багато інших. Ознайомитися з отриманими рецептами можна на зображеннях вище.

Читайте також:  LG анонсувала перший в світі телевізор із захистом очей Eyesafe

Джерело: TechCrunch