Технології

LG представила масштабне оновлення ОС для своїх смарт-телевізорів

WebOS 6

Напередодні презентації нових телевізорів на CES 2021 компанія LG оголосила про випуск системи webOS 6.0 для моделей OLED, QNED Mini LED, NanoCell і UHD 2021 року. Інтерфейс став більш простим і інтуїтивно зрозумілим, спростився доступ до цікавого контенту, і все це доповнюється оновленим пультом Magic Remote.

У webOS 6.0 переробили домашній екран. Він забезпечує більш швидкий доступ до часто використовуваних додатків і істотно спрощує процес пошуку контенту за допомогою рекомендацій, заснованих на перевагах користувача та історії перегляду. Все це відображається в повноекранному режимі, щоб користувач відразу бачив весь пропонований контент і відноситься до нього інформацію. Крім того, нова Домашня сторінка виступає в якості центрального елемента і налаштувань розширеної екосистеми webOS.

Читайте також:  Оновлений додаток Google Photo «оживить» старі фотографії

Нова функція Next Picks аналізує переваги глядачів з метою пошуку додаткового контенту, відповідного їх смакам. Використовуючи дані історії перегляду, функція Next Picks в якості рекомендацій пропонує дві програми в прямому ефірі з контенту ефірних або кабельних каналів, а також найменування одного продукту з пропозицій каналів з відео за запитом, або радить додаток, який з найбільшою ймовірністю сподобається глядачам. Це дозволить глядачам економити час при пошуку схожого телевізійного контенту.

Magic Remote

LG також оновила фірмовий пульт дистанційного керування Magic Remote, що забезпечує більш швидке сполучення з телевізором та іншими пристроями. Серед іншого він отримав гарячі клавіші для доступу до популярних контент-провайдерів. Нова функція Magic Tap на базі NFC забезпечує миттєвий доступ до різних функцій. За допомогою простого дотику смартфона з підтримкою NFC до пульта дистанційного керування глядачі можуть обмінюватися контентом між своїми телефонами і телевізором. Користувачі можуть переглядати вміст зі смартфонів на телевізорах LG, продовжуючи використовувати програми та функції мобільного пристрою.

Читайте також:  Windows 10X отримає одну з фішок macOS для нових MacBook

З оновленням поліпшили і голосове управління. Magic Explorer-оновлена версія Magic Link-дозволяє ознайомитися з додатковою інформацією про відображений на екрані контент, щоб глядачі могли більше дізнатися про акторів, місця зйомок та інші подробиці про фільми і шоу прямо під час їх перегляду. Функція content dependent дозволяє легко купувати продукти, пропоновані деякими ефірними каналами і телевізійними сервісами LG, включаючи Live TV, Gallery, а також опції Настройки і ТВ-гіда. При цьому колір курсора змінюється кожен раз, коли у Magic Explorer є цікава для користувача інформація.

Нові телевізори на базі webOS 6.0 будуть представлені на CES 2021. Про оновлення існуючих моделей поки нічого не повідомляється.

Читайте також:  ЗМІ: Microsoft розробляє свою альтернативу процесорам Intel

Джерело: engadget.com